Rybolov ve Španělsku na moři

s možností i na řece


Okolí Riumar

Turisticky atraktivní místa:

Pokud jste vášnivými rybáři a Vaše rodina ne, pak je ideální rodinku uložit na písečnou pláž, která je celodenně poloprázdná a má své plážové hospůdky. Pokud nejste vášnivými rybáři, Vaše rodina nemá o rybaření zájem a máte plné zuby koupání na poloprázdných plážích, pak můžete s rodinou a známými navštívit některá turisticky zajímavá místa v okolí jako:

  • Saint Carles - výletní a lázeňské městečko
  • Amposta a Tortosa - historicky zajímavá města ležící na řece Rio Ebro

Nákupy:

Nákupy základních potravin lze provádět v několika obchodech přímo ve středisku Riu Mare, nebo v místním Campingu. Pokud máte zájem o bohatší nákupy, pak je nutné popojet do 6 km vzdáleného města Deltebre a nebo 14 km vzdálené Ampolly, kde jistě najdete vše k uspokojení Vašich tužeb. Jen pro zajímavost z vlastních zkušeností je zde v potravinách o 10 – 20 procent levněji, než v Čechách. Vozit jídlo z Čech je z cenových důvodů nesmysl, pokud si někdo nechce vozit českou stravu.

Stravování, restaurace (večerní posezení):

Stravování lze provádět vlastním vařením v challetech i vilách, kde jsou k dispozici kompletně vybavené kuchyně. Kdo nerad na dovolené vaří, pak ve středisku Riu Mare je k dispozici 11 restaurací, a to od levnějších až po ty dražší. Zde můžete zajít např. do italské, německé, francouzské či typicky španělské restaurace s jejich typickými jídly. Ceny obědových, či večerních jídel se pohybují od 6,50 až po 13 (samozřejmě jsou k dispozici i dražší jídla). Porce jsou velmi bohaté. Je zde k dostání hojně dobrého piva ( pinta 1) i vína (0,7l cca 2-4). Otvírací doba je vesměs od 9 hod. až do 01 hod. Některá zařízení mají odpolední přestávku od 14:00 do 16:00 hod.


Rybolov ve Španělsku, Na Požáře 2476, 760 01 Zlín
Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku