Rybolov ve Španělsku na moři

s možností i na řece


O nás

Naše společnost vznikla z popudu našeho španělského přítele Zdenka Slavíka řečeného DANY, který zde žije již od roku 1997 a dělá rybářského průvodce na řece Rio Ebro, v její deltě a hlavně na moři po mnoho let.

My čeští rybáři zvyklí na Norsko, jeho krásy a rybolov v Norsku jsme chtěli využít nabídky na zcela jinou rybařinu a jiné prostředí. Proto jsme využili pozvání na rybolov ve výše uvedených rybářských lokalitách delty Ria Ebra, které nás očarovaly. Nejenom rybolov, ale i nádherné subtropické prostředí Národního parku a hlavně náš španělsko – český průvodce nás přesvědčily, že jsme na tom správném místě a rádi bychom se  tímto atraktivním místem představili široké veřejnosti a to nejen rybářské. Proto jsme se rozhodli založit přímo ve španělském Rio Mare v deltě Rio Ebro španělsko-českou společnost, zabývající se atraktivním rybolovem a aktivním odpočinkem ve zdejších vodách.

Je zde možnost širokého dovolenkového vyžití pro všechny bez rozdílu věku. Proto tedy vznikla naše společnost. Tato se specializuje na rybolov na moři, v deltě řeky i na její spodní tok až po město Tarragona tak, aby si široká rybářská veřejnost mohla vybrat ten svůj rybářský způsob lovu i lokality. Samozřejmostí je dobrá rada i provázení našimi průvodci dlouhodobě zde žijících a rybářsky v této lokalitě zběhlých.

Dále také samozřejmě zajišťujeme všechny typy ubytování.

Rybolov ve Španělsku Rybolov ve Španělsku Rybolov ve Španělsku Rybolov ve Španělsku

Rybolov ve Španělsku, Na Požáře 2476, 760 01 Zlín
Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku