Rybolov ve Španělsku na moři

s možností i na řece


Doprava

Na místo pobytu (Riu Mare) je možno se dostat několika způsoby:

Autem:

Trasa autem z Prahy spolyká cca 1 800 km, čas dle normálního cestovního tempa cca 20 hod. Celá trasa vede po dálniční síti až na místo.

Praha, směr Norimberk po D5, dále na Heilbronn po A6 směr Karlsruhe, dále na A5 směr Mulhouse, dále směr Besancon po E 36 do Dijon, dále po A6 přes Lyon po A7 do Nimes a po A9 do Perpignanu a dále do Španělské Barcelony po AP7 a následně do Deltebre. Z Deltebre je to již jen 9 Km do přímořského střediska Riumar.

PHM stojí cca 12.000 Kč tam i zpět. Je třeba brát v úvahu dálniční poplatky na území Francie a Španělska což činí 166 tam i zpět. Nafta stojí v průměru 1,1/l, benzin 1,3/l

Letecky:

Dá se létat buď z Prahy, nebo z Vídně. Je nutno brát v potaz roční období a délku rezervace. Nicméně letenky stojí v průměru od 2.850,- do 4.250,- Kč.

Dále je možno pokračovat buď autem, nebo vlakem. Auto lze zapůjčit na letišti Barcelona z několika autopůjčoven (např. Hertz), cena auta střední třídy stojí v průměru 28 až 38 na den plus PHM Vámi projeté. Nejste však vázáni na pobytovou lokalitu.

Je možno zajistit dopravu z letiště Barcelona na pobytové místo i zpět naším kolegou v ceně cca 200 .

Jsme schopni zařídit Vaši leteckou přepravu na klíč dle Vašeho přání.


Rybolov ve Španělsku, Na Požáře 2476, 760 01 Zlín
Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku